Kullanım Koşulları


Bu site internet kullanıcısının kullanımına aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde sunulmuştur. http://keos.erbaa.bel.tr/imardurumu/index.aspx sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

http://keos.erbaa.bel.tr/imardurumu/index.aspx bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır.


Telif Hakları :

http://keos.erbaa.bel.tr/imardurumu/index.aspx sitesinin yazılım hakları Netcad Yazılım A.Ş. firmasına, sunulan veriler Erbaa Belediyesi'ne aittir. Site içeriğinde yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), kurumumuzun yazılı izni olmadan kullanılamaz. Kullanıcı Website dahilinde bulunan ürünleri, bilgileri, her türlü veritabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel imgeleri, video klipleri, dosyaları, web sitesi, software-code'ların html kodu ve diğer kodlar vs. ile tasarımları, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, Netcad Yazılım A.Ş. ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.


Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi:

Netcad Yazılım A.Ş. herhangi bir sebep göstermeksizin önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkını saklı tutar.


Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair:

http://keos.erbaa.bel.tr/imardurumu/index.aspx adresine sadece erbaa.bel.tr sayfası üzerinden bağlanılabilir. Üçüncü parti sitelerin http://keos.erbaa.bel.tr/imardurumu/index.aspx sayfası üzerinden işlem yapmaları yasaktır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan kurumumuz ve Netcad Yazılım A.Ş. sorumlu tutulamaz.


Hak ve Sorumluluklara Dair:

Kurumumuz, sitesinde bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Fakat Netcad Yazılım A.Ş. http://keos.erbaa.bel.tr/imardurumu/index.aspx sayfası içeriğindeki bilgi hatalarından sorumlu tutulamaz. http://keos.erbaa.bel.tr/imardurumu/index.aspx sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir ilan, duyuru veya bilgi hatasından dolayı kurumumuza sorumluluk yüklenemez. http://keos.erbaa.bel.tr/imardurumu/index.aspx ve kurumumuz, sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir zarardan sorumlu tutulamaz.

http://keos.erbaa.bel.tr/imardurumu/index.aspx sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan Erbaa Belediyesi'ne aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.